WELES
Weles Sp. z o.o.
Informacje

Poznań, 1 kwietnia 2012Szanowni Myśliwi!

                  Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyliście firmę Weles kontynuując bądź podejmując z nami współpracę w minionym sezonie łowieckim. Mamy nadzieję, że oferowane przez nas dobre ceny skupu, a przede wszystkim bardzo szybkie płatności były dla kół łowieckich i nadleśnictw satysfakcjonujące.

                   Miniony sezon łowiecki jest w pełni uregulowany finansowo przez naszą firmę, a spływające do nas faktury z końcówki sezonu są płacone na bieżąco zgodnie z naszymi deklaracjami.

                        Na nadchodzące lata zakładamy stabilną i długą współpracę gwarantującą Wam bardzo dobre ceny skupu i wiarygodność płatniczą kupującego ze stałym od wielu lat 10-cio dniowym terminem regulowania otrzymanych faktur i rachunków. Sytuacja na rynku dziczyzny jest obecnie dość stabilna i zakładamy, że w nadchodzącym sezonie ceny na skupach dziczyzny nie będą niższe niż w ubiegłym roku. Przestrzegamy jednak przed nadmiernym optymizmem, który przed trzema laty doprowadził sektor dziczyzny na skraj załamania, a kryzys tamtych lat nieodwracalnie pochłonął kilka większych i mniejszych firm pozostawiając przy tym szereg długów w wielu kołach łowieckich.

       Dla przypomnienia i wiedzy nowych dostawców informujemy, że Weles Spółka z o.o. jest polską firmą z udziałem kapitału zagranicznego zajmującą się skupem i przetwórstwem dziczyzny. Część udziałów Weles Spółka z o.o. należy do firmy, która ma znaczącą pozycję na niemieckim rynku producentów elementów z dziczyzny i jest wiodącą firmą tej branży w Europie.

                      Weles jako dynamicznie rozwijająca się firma to rzetelny i solidny polski odbiorca dziczyzny. Działamy w Polsce od 1996 roku i posiadamy własną sieć punktów skupu dziczyzny spełniających unijne wymogi weterynaryjne i posiadających decyzje powiatowych lekarzy weterynarii do prowadzenia tego typu działalności.

Posiadamy również 2 zakłady:

  • w Wilczynie (woj. wielkopolskie przy trasie z Poznania na Berlin),
  • w Brodnicy „AGNO” Spółka z o.o. (woj. kujawsko-pomorskie), który to zakład posiada wszelkie niezbędne uprawnienia eksportowe i krajowe w naszej branży z EWG - owskim numerem eksportowym.

W większym lub mniejszym wymiarze współpracujemy z około 2000 kół łowieckich i nadleśnictw.

                  Istotnymi elementami naszych dwóch firm są także: własny bardzo dobry transport i doświadczeni ludzie w zakładach oraz w terenie. Informacją niezmiernie ważną dla Państwa niech będzie również fakt, iż w odróżnieniu od innych firm nasza działalność nie jest oparta na kredytach, ani innych trudnych zobowiązaniach. Naszą zaletą jest też bezpośredni kontakt z Wami i zawsze będziemy zachęcali do kierowania wszelkich spraw jak najszybciej bezpośrednio do naszej firmy, aby i nasza reakcja była równie szybka, szczególnie, że większość spraw, które nas łączy nie może czekać. Zachęcamy do zasięgnięcia niezbędnych informacji na naszej stronie: www.weles.pl

Wszystkie te czynniki sprawiły, że po wielu latach pracy Weles stał się liderem w zakresie obrotu dziczyzną w Polsce, za co dziękujemy naszym wszystkim współpracownikom.

     W związku z ciągłym rozwojem i rozszerzaniem zbytu, poszukujemy dostawców dziczyzny, zainteresowanych długoterminową współpracą ze sprawdzoną przez lata firmą.

Gwarantujemy:

-          konkurencyjne ceny (gwarantowane umową),

-          terminowość płatności (w terminie do 10 dni zagwarantowane w umowie),

-          podpisanie bezpiecznej dla Sprzedającego umowy współpracy,

-          odbiór całości pozyskiwanej zwierzyny przez Sprzedającego,

-          w razie potrzeby ustawienie komór chłodniczych w miejscach dogodnych dla dostawców z dobrymi prowizyjnymi warunkami,

-          niezmienność oferowanych warunków w okresie kilku sezonów.

 

 

           W celu kontynuowania udanej współpracy w nowym sezonie łowieckim 2012/2013

 

proponujemy  znajdującą się na stronie (Pobierz umowę) umowę, która zapewni Wam utrzymanie korzystnych warunków.

       Uprzejmie prosimy o podpisanie i odesłanie dwóch egzemplarzy umowy na nasz adres. Jeden z egzemplarzy zostanie odesłany po podpisaniu przez Weles Sp. z o.o.

  
Życząc udanych łowów oraz korzystnej współpracy pozostajemy z poważaniem,

 
Darz Bór,

 

Robert Piechocki

 

Dyrektor ds. Skupu

Weles Spółka z o.o.

tel. 601 39 1234

robert.piechocki@weles.pl

 
Strona główna
Informacje
Pobierz umowę
Galeria
Artykuły
Kontakt