Witamy !

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony, dzięki której chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 61-848-88-85 i faksem pod tym samym numerem. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: weles@weles.pl . Więcej danych kontaktowych z zakładce "Kontakt".

Kilka słów o nas:

Weles Sp. z o.o. rozpoczął swoją działalność na rynku dziczyzny w 1996 roku. Utworzona wtedy sieć pierwszych punktów skupu zwierzyny łownej jest w dalszym ciągu rozbudowywana do dziś. Zaufało nam już prawie 2000 kół łowieckich i nadleśnictw z obszaru niemalże całej Polski. Proponujemy przejrzyste zasady opierające się przede wszystkim na oferowaniu dobrych cen popartych solidnością szybkiej zapłaty za dobry towar. Posiadamy zakład przetwórczy w Brodnicy m.in. z weterynaryjnymi uprawnieniami unijnymi, który jest dobrze przygotowany do przerobu dziczyzny w trakcie całego sezonu łowieckiego. Wszystkim naszym dotychczasowym pracownikom, współpracownikom, dostawcom i klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie. Zapraszamy również do współpracy osoby prywatne, koła, nadleśnictwa i inne podmioty gospodarcze, z którymi nie mieliśmy dotychczas przyjemności współpracować.